Verslas

SEO darbų palengvinimas su Advanced Web Ranking programa

Įžanga

AdvancedWebRanking.com yra savotiškas SEO šnipinėjimo įrankis. Siūloma programa pagrinde skirta gauti ataskaitą apie Jūsų galimybes optimizuoti savo puslapį paieškos sistemose, bei parodyti statistinius duomenis. Su šia programa galėsite pamatyti Jūsų tinklalapio stipriausias ir silpniausias puses, sužinoti su kokiais raktažodžiais būtų lengviausia populiarinti Jūsų tinklalapį paieškos sistemose, bei ką reikėtų daryti su savuoju puslapiu, kad jis užimtų gerą vietą pagal tam tikrą Jūsų pageidaujamą raktinį žodį. Taip pat galėsite tirti konkurentų pozicijas, bei dalintis statistika su savo lankytojais.

Programa yra mokama ir kainuoja nuo 99 dolerių iki 1499 dolerių, priklausomai nuo licencijos tipo ir pageidaujamų funkcijų. Tačiau 30 dienų programą galima išbandyti nemokamai – be jokių apribojimų.

Naudojimo instrukcijos

1. Parsisiuntimas ir instaliacija:

Visų pirma žinoma turime atsisiųsti programą, bei ją įsirašyti.  Paspaudę šią nuorodą – http://www.advancedwebranking.com/download.html naujai atsidariusiame savo naršyklės lange pasirinkite operacinę sistemą, kurioje naudosite programą ir spauskite DOWNLOAD mygtuką. Neužilgo prasidės parsisiuntimo procesas.

Atsisiuntę programą galite nebijoti greitai suspaudyti “Next” mygtuko, nes į šios programos instaliaciją nėra prigrūsta visokių “spyware” ar “toolbar” tipo programėlių įrašymo pasiūlymų.

2. Aktyvacija:

Norint nemokamai išbandyti šią programą, turėsite pasirinkti “Trial” programos rėžimą ir paprasčiausiai įrašyti savo vardą, bei elektroninį paštą. Po šio proceso jau galėsite kurti pirmąją savo kampaniją.

3. Pirmosios kampanijos pridėjimas:

Atsidariusiame naujo projekto lange turėsite įrašyti savo tiriamo (greičiausiai Jūsų pačių) tinklalapio adresą. Irašę adresą skauskite “Next” ir keliaukite prie antrojo žingsnio. Antrajame žingsnyje (Keywords) įrašykite raktažodžius pagal kuriuos norite tirti tinklalapį.Įrašę raktinius žodžius vėl spauskite “Next”. Naujai atsidariusioje lentelėje galite pridėti (arba ištrinti) paieškos sistemas, kurių rezultatus norite matyti. Spauskite “Next” ir paskutiniajame pirmosios kampanijos žingsnyje įrašykite savo projekto ir spauskite ilgai lauktą “Finish” myguką.

 Jeigu viską atlikote teisingai, atidarę programą išvysite tokį langą (ir kelis iššokančių patarimų langelius, kuriuos galite išjungti):

Sveikiname sėkmingai įsirašius programą! Dabar galime keliauti prie jos praktinio panaudojimo.

4. Ataskaitos / Pozicijos (Rankings)

Paspaudę “Rankings” mygtuką išvysite štai tokią lentelė. Ši lentelė Jums praneša, kad Jūsų tinklalapio informacija nėra atnaujinta, ir jei norite ją atnaujinti, turite spausti “Yes”. Tą ir padarykite. Paspaudę “Yes” būsite perkelti į naują langą.Šiame lange kol kas Jums nieko daryti nereikia. Tiesiog laukite, kol programa išanalizuos visus Jūsų pateiktus raktažodžius.

Pasibaigus skanavimui būsite informuoti apie tai, kad Jūsų projektas buvo atnaujintas ir Jums bus duodami du pasirinkimo variantai. Šie variantai duos Jums pasirinkti ar norėsite atnaujinti ataskaitas patys (1 pasirinkimas) ar norėsite, kad programa automatiškai atnaujintų projektą pati (2 pasirinkimas).

Nusprendę ką darysime su atnaujinimais ir viską sutvarkę išvysime naują lentelę, kurioje bus parodyta, kokioje vietoje pagal kokį raktažodį yra randamas mūsų tinklalapis.

5. Analizavimas (Analytics):

Sutvarkę visus reikalus su savo tinklalapiu galime eiti analizuoti lankomumo iš paieškos sistemų. Spaudžiame mygtuką “Analytics” ir prisijungiame savo Google Analytics paskyrą. Taip gausime lankomumo duomenis iš Google Analytics programos.

6. Nuorodos (Links):

Žmonėms norintiems pasigerinti savo SEO tikrai verta žinoti kiek yra atgalinių nuorodų (backlinks) į jų tinklalapį. Tai labai paprastai išsiaiškinti padės šioje programoje esantis „Links“ skyrius. Spaudžiame „Links“, iš sąrašo pažymime tik savo tinklalapį ir spaudžiame „Update Links Now“ mygtuką esantį dešinėje pusėje, apačioje. Po kiek laiko programa parodys puslapių sąrašą, kuriuose yra įdėta nuoroda į Jūsų tinklalapį. Jei norėsite pamatyti pačią nuorodą gyvai, paprasčiausiai du kartus paspauskite ant jos programoje ir ši atsidarys naujai iššokusiame naršyklės lange.

 7. Socialinis tinklai (Social):

Šiame skyriuje Jūs turėsite patogią galimybę išsiaiškinti savo tinklalapio populiarinimą socialinėje erdvėje (kitaip tariant – Facebook‘e). Viršuje, tinklalapių juostoje pasirinkite savo tinklalapį ir spauskite mygtuką mygtuką „Update“. Jau po kelių akimirkų Jums bus parodyta, kiek kartų Jūsų tinklalapis buvo paminėtas Facebook‘e per kažkurį laiko tarpą. Paprasta ir patogu!

 8. Tyrimas (Research):

Jeigu visad norėdavo ištirti savo tinklalapį ir pažiūrėti jame esančias klaidas ir nežinojote kaip tai padaryti, turiu Jums gerų naujienų, ši programa Jums tai padės sužinoti labai paprastu būdu. Viskas ką Jums reikia padaryti tai pasirinkti savo tinklalapį iš viršuje įvardintų tinklalapių ir spausti „Update“ mygtuką. Po kiek laiko Jums bus pateikta informacija apie Jūsų tinklalapį. Bus rodoma kiek nuorodų yra kategorijose, kiek yra pažeistų nuorodų, kokias klaidas Jūsų tinklalapyje reikia taisyti.

9. Kiti skyriai:

Kiti skyriai: Reports, Alerts, Data, Settings ir Projects yra skirti Jūsų patogumui, tačiau jie nepadeda tyrinėti Jūsų tinklalapio, todėl apie juos smulkiau ir nerašysime, smulkmenas ištirti galite patys, parsisiuntę šią programą.

Programą galite atsisiųsti iš http://www.advancedwebranking.com

GERO NAUDOJIMO!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *